ВІЗИТКА

Шановні батьки!
Запрошуємо Ваших дітей у чарівний світ дитинства садочка "Струмочок"!

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №215" Криворізької міської ради знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Ухтомського 12А, тел. (0564) 94-80-98
Дошкільний навчальний заклад розрахований на 175 місць. На даний час у дитячому садку функціонує 9 груп, музична та фізкультурна зали, а також екологічна кімната.
Свою діяльність здійснює відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" та Статуту закладу.
Кожного ранку наш дитячий садок гостинно розчиняє двері для вас, шановні батьки і любі діти! Сподіваємось, що спільними зусиллями, ми навчимо дітей життю у згоді і злагоді з істиною, добром, красою та любов’ю!

22 бер. 2024
Всесвітній день води
Щорічно 22 березня людство відзначає Всесвітній день води, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. У цей день у всьому світі проходять заходи присвячені важливості збереження та дбайливому ставленню до водних ресурсів.

21 бер. 2024
В рамках місяця боротьби із туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом
Упродовж березня в рамках місяця боротьби з туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводиться широка санітарно-освітня робота серед населення щодо профілактики туберкульозу.

11 бер. 2024
З МАСЛЯНОЮ!!!
Сьогодні почався тиждень Масляної в Україні. Наших дошкільнят ми знайомимо з традиціями нашого народу, формуємо духовно- моральні цінності. Діти слухали історію виникнення свята,грали в ігри, водили хороводи і смакували смачні млинці!