Наша сторінка facebook:

Директор Комунального закладу дошкільної  освіти (ясла-садок) №215 Криворізької міської ради

Ганзенко Тетяна Вячеславівна

(0564) 94 80 98

Пріоритетним напрямком роботи закладу є "Формування екологічної свідомості, навичок практичного життя, готовності до взаємодії з навколишнім світом"

Пріоритетні завдання:

1. Вести активну роботу по збереженню, зміцненню психічного та фізичного здоров‘я дітей дошкільного віку в нових соціальних умовах воєнного стану.

2. Посилити роботу з формування основ національної свідомості дошкільника шляхом розширення знань про Україну, її історію, культуру, природні багатства.
3. Продовжити діяльність по створенню й підтримці сучасного освітнього простору, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

Девіз:
 Люби  і  знай  свій  рідний  край.
Кредо:

"Усміхнися Всім навколо:

Небу, сонцю, квітам, людям і тоді обов'язково,

День тобі щасливий буде!!!"