Організація дистанційного навчання в КЗДО №215 КМР

Дистанційне навчання в КЗДО №215 КМР здійснюється у синхронному та асинхронному режимі на підставі наказу по закладу від 30.08.2022 року №141-аг «Про організацію освітнього процесу з 01.09.2022 року в КЗДО №215 КМР» згідно навчальних планів з урахуванням синхронного та асинхронного режимів.

Керівники музичні працють асинхронно – 100%.

Педагогічними працівниками надаються відео-заняття відповідно до графіку роботи з посиланням на You Tube канали, на індивідуальні Padlet-дошки кожної вікової групи, для кращого сприйняття дітьми (створення сюжетних занять).

Для організації якісного та систематизованого дистанційного навчання в закладі  використовуються он-лайн дошки PADLET. Дошки містять: методичні матеріали,  відео заняття, завдання для дітей, розроблені он-лайн ігри, консультативні матеріали та поради, безліч посилань на цікаві та корисні Інтернет ресурси.

Оцінювання досягнень проводиться в онлайн-режимі через Google Форми, використовуючи в синхронному форматі такі методи діагностики: під час занять в синхронному форматі, спостереження, бесіди, дидактичні ігри, вправи, опитування батьків, аналіз мовлення дітей, вивчення продуктів праці дошкільнят (малювання, ліплення, аплікація).

Засоби комунікації з батьками проводять через онлайн-сервіси (Meet, Zoom, Padlet–дошка, Viber, Facebook).

Також пропонуємо кілька платформ для організації роботи з дошкільниками вдома:

Організація безпечного використання ІКТ у закладі дошкільної освіти.

Освітній процес у закладі організований в дистанційному форматі (педагоги працюють вдома, в наявності заяви) з дотриманням Санітарного регламенту для проведення занять з вихованцями та дотриманням інструкції з охорони праці та правил безпеки та по роботі з комп’ютером.

Пріоритетним напрямком роботи закладу є "Формування екологічної свідомості, навичок практичного життя, готовності до взаємодії з навколишнім світом"

Пріоритетні завдання:

1. Вести активну роботу по збереженню, зміцненню психічного та фізичного здоров‘я дітей дошкільного віку в нових соціальних умовах воєнного стану.

2. Посилити роботу з формування основ національної свідомості дошкільника шляхом розширення знань про Україну, її історію, культуру, природні багатства.
3. Продовжити діяльність по створенню й підтримці сучасного освітнього простору, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.