1 червня- міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2020
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Вітаємо з днем захисту дітей!!!

Сьогодні відбулося свято у дошкільному закладі -  день захисту дітей.  Закликаємо усіх завжди зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Діти - маленькі частинки великого щастя, ім'я якому - Життя! Діти - це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю та теплотою. Вони так потребують любові, турботи та батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце  не було обділене цим маленьким щастям. У день захисту дітей  бажаємо кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства.