Корисні матеріали

Джміль – журнал для дітей, їхніх батьків і педагогів

Ігри для зняття стресу у дітей від Світлани Ройз | UNICEF

Brobaks

На сторінці ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА ви можете переглянути консультації та знайти цікаві ігри на розвиток психічних процесів ваших малюків.

Oсвітній Портал міста Кривого Рогу

Освітній Портал міста Кривого Рогу – це Криворізька освітня платформа – інформаційне джерело, яке надає матеріали для навчання дітей.

Розділ дошкільна освіта включає багато корисної інформації, що стане у нагоді для вихованців закладів дошкільної освіти, педагогів та батьків.

Якісний навчальний матеріал, представлений в усіх освітніх напрямах, програми розвитку дитини дошкільного віку Українське довкілля, згідно оновленого БКДО. Та розроблені матеріали з корекційно-розвиткового напряму.

Портал містить:

-  Опорні конспекти занять

-  Відео до занять

-  Презентації до занять

-  Он-лайн ігри, вправи, фізхвилинки, руханки, загадки, чистомовки та інші корисні матеріали до відповідних тем занять.

За допомогою цієї платформи, ви можете запроваджувати елементи дистанційного навчання дітей  під час особливих умов.

НУМО – платформа розвитку дошкільнят, це  помічник із розвитку дитини у віці від 3-6 років, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки України.

На сайті є матеріали для батьків та вихователів, задля гармонійного розвитку дошкільнят.

Тут зібрано корисні підказки, цікаві вправи та ігри, які допоможуть дошкільнятам, щодня, опановувати важливі навички для подальшого розвитку.

Edugames – або педагогічні ігри – це навчальні додатки, унікальна розробка українського мультимедійного видавництва «Розумники».

-         Простота і доступність управління, дозволяють дітям, самостійно працювати з програмою,

-         веселі анімовані персонажі та система мотивації, викликають інтерес,

-         а звуковий супровід, допомагає швидше і краще запам'ятати новий матеріал.

Логік Лайк - інтерактивна платформа, містить тисячі занять на безліч тем для проведення корисного часу дитини за екраном.

-  Доступно на будь-якому пристрої.

- Ігрова форма навчання.

- Короткі завдання, для будь-якої ситуації.

- Усі завдання озвучено для самостійних занять.

- Діти зайняті – батьки спокійні.

-  Займатися можна вдома, в машині, у черзі, з друзями, у бабусі, замість мультиків і нудьги.

Learning.ua – це освітня платформа, яка надає можливість, доступно та захопливо вчитись дітям різного віку.

Це перший освітній застосунок, де процес навчання відбувається за сценарієм дітей, а результат перевершує сподівання батьків.

Он-лайн тести, інтерактивні завдання, в найбільшому застосунку порталу, інтерактивної дошкільної та шкільної електронної освіти з математики, української мови та читання.

LearningApps – це он-лайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи.

Конструктор LearningApps, призначений для розробки та зберігання інтерактивних завдань, з різних предметних дисциплін, за допомогою яких діти можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу.

The San Diego Zoo – тут дитина може порозглядати мавп, коал, слонів, панд, тигрів, пінгвінів тощо.

Georgia Aquarium’s beluga whales – тут кити, пінгвіни, медузи та інші створіння.

Houston Zoo – можна спостерігати за горилами, жирафами, слонами, носорогами і навіть мурахами.

Atlanta Zoo Panda Cam – тут тільки панди, але їх цілком достатньо.

Monterey Aquarium – на стримах ви побачите риб, пінгвінів, черепах, медуз таінших тварин.

22 бер. 2024
Всесвітній день води
Щорічно 22 березня людство відзначає Всесвітній день води, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. У цей день у всьому світі проходять заходи присвячені важливості збереження та дбайливому ставленню до водних ресурсів.

21 бер. 2024
В рамках місяця боротьби із туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом
Упродовж березня в рамках місяця боротьби з туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводиться широка санітарно-освітня робота серед населення щодо профілактики туберкульозу.

11 бер. 2024
З МАСЛЯНОЮ!!!
Сьогодні почався тиждень Масляної в Україні. Наших дошкільнят ми знайомимо з традиціями нашого народу, формуємо духовно- моральні цінності. Діти слухали історію виникнення свята,грали в ігри, водили хороводи і смакували смачні млинці!