Організація дистанційного навчання в КЗДО №215 КМР

Дистанційне навчання в КЗДО №215 КМР здійснюється у синхронному та асинхронному режимі на підставі наказу по закладу від 30.08.2022 року №141-аг «Про організацію освітнього процесу з 01.09.2022 року в КЗДО №215 КМР» згідно навчальних планів з урахуванням синхронного та асинхронного режимів.

Керівники музичні працють асинхронно – 100%.

Педагогічними працівниками надаються відео-заняття відповідно до графіку роботи з посиланням на You Tube канали, на індивідуальні Padlet-дошки кожної вікової групи, для кращого сприйняття дітьми (створення сюжетних занять).

Для організації якісного та систематизованого дистанційного навчання в закладі  використовуються он-лайн дошки PADLET. Дошки містять: методичні матеріали,  відео заняття, завдання для дітей, розроблені он-лайн ігри, консультативні матеріали та поради, безліч посилань на цікаві та корисні Інтернет ресурси.

Оцінювання досягнень проводиться в онлайн-режимі через Google Форми, використовуючи в синхронному форматі такі методи діагностики: під час занять в синхронному форматі, спостереження, бесіди, дидактичні ігри, вправи, опитування батьків, аналіз мовлення дітей, вивчення продуктів праці дошкільнят (малювання, ліплення, аплікація).

Засоби комунікації з батьками проводять через онлайн-сервіси (Meet, Zoom, Padlet–дошка, Viber, Facebook).

Також пропонуємо кілька платформ для організації роботи з дошкільниками вдома:

Організація безпечного використання ІКТ у закладі дошкільної освіти.

Освітній процес у закладі організований в дистанційному форматі (педагоги працюють вдома, в наявності заяви) з дотриманням Санітарного регламенту для проведення занять з вихованцями та дотриманням інструкції з охорони праці та правил безпеки та по роботі з комп’ютером.

Пріоритетним напрямком роботи закладу є "Формування екологічної свідомості, навичок практичного життя, готовності до взаємодії з навколишнім світом"

Пріоритетні завдання:

1. Вести активну роботу по збереженню, зміцненню психічного та фізичного здоров‘я дітей дошкільного віку в нових соціальних умовах воєнного стану.

2. Посилити роботу з формування основ національної свідомості дошкільника шляхом розширення знань про Україну, її історію, культуру, природні багатства.
3. Продовжити діяльність по створенню й підтримці сучасного освітнього простору, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

22 бер. 2024
Всесвітній день води
Щорічно 22 березня людство відзначає Всесвітній день води, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. У цей день у всьому світі проходять заходи присвячені важливості збереження та дбайливому ставленню до водних ресурсів.

21 бер. 2024
В рамках місяця боротьби із туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом
Упродовж березня в рамках місяця боротьби з туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводиться широка санітарно-освітня робота серед населення щодо профілактики туберкульозу.

11 бер. 2024
З МАСЛЯНОЮ!!!
Сьогодні почався тиждень Масляної в Україні. Наших дошкільнят ми знайомимо з традиціями нашого народу, формуємо духовно- моральні цінності. Діти слухали історію виникнення свята,грали в ігри, водили хороводи і смакували смачні млинці!