«Осінь - чарівниця»

4 лист. 2020
Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Та окрім краси вона приносить нам щедрий врожай та дарунки від природи.

4 листопада у дошкільному закладі відбулася виставка поробок з природного матеріалу «Осінь - чарівниця», де свої роботи презентували вихованці закладу.

Дошкільнята разом з батьками мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали. У кожну роботу діти вклали частинку своєї душі, вміння, власне бачення прекрасного, тому всі вироби заслуговують уваги.

Поробки дітей довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні фрукти, овочі та квіти перетворити на справжні шедеври. Кожна поробка – це витвір мистецтва.

Висловлюємо  щиру подяку всім батькам, хто не лишився осторонь проведеного заходу та проявив свою фантазію у спільних із дітьми справах та подарував незабутні емоції та естетичну насолоду.