Засідання методичного об'єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку

17 лист. 2020
17.11.2020 відбулося засідання методичного об’єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти Тернівського району з проблеми “Розвиток самоефективної особистості: інтеграція зусиль суспільства, закладу дошкільної освіти, родини”». Засідання проведено в в online режимі на платформі ZOOM.

17.11.2020 відбулося засідання методичного об’єднання вихователів груп  молодшого дошкільного віку  закладів дошкільної освіти Тернівського району з проблеми “Розвиток самоефективної особистості: інтеграція зусиль суспільства, закладу дошкільної освіти, родини”».  Засідання проведено в в online режимі на платформі ZOOM.

У роботі методичного об’єднання взяли участь Марків Т.В., консультант-куратор КЗ «ЦПРПП»,  та 19 вихователів закладів дошкільної освіти району.

У ході роботи були розглянуті питання щодо науково-методичного супроводу освітнього процесу та планування роботи з дітьми . Педагоги мали змогу ознайомитися Шкалою оцінювання якості освітнього процесу в закладах  дошкільної освіти «ECERS - 3»; перспективними формами дошкільної освіти в контексті дружності до дитини; та кампанією НУМО  запущеною Міністерством освіти і науки разом з ЮНІСЕФ, як контент-платформа,яка  буде надавати: методики, вправи для розвитку певних навичок, інформацію про здорове спілкування з дитиною. Розглядалося питання рефлексійного підходу як ефективного інструменту  взаємодії з батьками.

При підведенні підсумків роботи були вироблені рекомендації для педагогів.