20 серп. 2021
Святкові заходи до Дня Державного прапора та 30-ї річниці Незалежності України

Напередодні державних свят Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України в закладі були прооведені святкові заходи.

У вихованців старших гроуп свято розпочалося з виконання Державного Гімну України, яки надав виняткової урочистості.

Далі було проведено флефмоб під назвою "З Україною в сердці" , танок "Квітка України", дидактичні ігри№ "Склади прапор", "Вінок дружби". Заняття з конструювання на тему "З любовью до України".

Кожна дитина відчула себе хоч і маленьким, та патріотом своєї держави.

В молодщих групах було  проведено інтегроване заняття "Тепло своїх долонь я Україні милій віддаю" діти виразно читали вірші,малювали долоньками.

Також діти грали в ігри "Ми Українці", "Знайди пару"та викладали мій прапорець.

В групі раннього віку № 1 “Курчата” відбулося інтегроване заняття, яке було приурочене до Дня Прапора та Незалежності нашої держави України.

Діти ознайомилися із символами Української держави,  удосконалювали свої вміння в малюванні пальчиками ягід калини, розвивали увагу, мислення, любов до рідного краю.

Малюки весело святкували під українські мелодії. Яскраві спогади дарують чудові фото!