Свято осені

8 жовт. 2021
Уже традиційно в осінні дні в КЗ "ДНЗ"(ясла-садок)№215" КМР» проведено свято осені

Уже традиційно в осінні дні в КЗ "ДНЗ"(ясла-садок)№215" КМР проведено свято осені.

Було організовано виставку поробок із природного матеріалу. Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії.Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю.

Були представлені композиції із овочів,яскраві букети,чедернацькі чоловічки,лісові галявинки,картини із листя та насіння,навіть казкова лялька-Осінь завітала в гості до нашої групи. Діти в великою радістю та цікавістю роздивлялися вироби кожної родини.
     Батьки допомогли своїм діткам проявити фантазію, створити неповторні осінні шедеври. У всіх роботах проявилась творчість та уяву кожної родини.

На захід до дітей завітала осінь – господиня, казкові герої. Малеча співала пісень, декламували вірші, радували гостей запальними танцями.