Педрада

31 серп. 2017
31.08.2017 року в дошкільному закладі відбулося педагогічне засідання на тему "Шляхи оптимізації освітньо-виховного процесу".

Зміст роботи

Строки

Форма відображення

І

«Шляхи оптимізації освітньо-виховного процесу»

Очікувані результати:

Спрямування освітнього процесу ДНЗ на реалізацію Базового компонента дошкільної освіти, внесення своїх пропозицій та коректив до регламентації та організації діяльності педагогічного колективу закладу в новому навчальному році; ознайомлення з планом роботи на навчальний рік, усвідомлення основних цілей та завдань, перспективи розвитку закладу; визначення відповідальних за конкретні результати роботи.

І.1

Порядок денний:

Аналіз освітньої та методичної роботи колективу за минулий рік

аналіз роботи

І.2

Підсумки літньої оздоровчої кампанії. Проблемний аналіз роботи дошкільного навчального закладу в літній оздоровчий період 2017р.

інформація

ст. медсестра

І.3

Презентація річного плану роботи ДНЗ. Обговорення та затвердження плану роботи ДНЗ на 2017-2018 навчальний рік

обмін думками

І.4

Затвердження програм та методичних посібників для навчально-виховної роботи, форм планування навчально-виховної роботи, розкладу занять, графіків роботи гуртків

обговорення

І.5

Затвердження програми підвищення теоретичного рівня та фахової підготовки педагогів, навантаження і графіку роботи педагогів на новий навчальний рік

метод «Обери позицію»

І.6

Ознайомлення з перспективним планом атестації і проходження курсової перепідготовки.

експрес повідомлення

І.7

Готовність педколективу до нового навчального року.

інформація за результатами перевірки

І.8

Організаційні питання початку нового навчального року.

інформація

Комплекс методичних заходів:

1.Робота творчої групи з підготовки до педради.

2.Підготовка проблемних питань, розробка тез доповідей, робота з методичною літературою.

3.Аналітична робота  щодо літнього оздоровчого періоду.

4.Огляд-конкурс груп до нового навчального року.

Література:

1.Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція)

2.Програма розвитку дитини дошкільного віку “Українське дошкілля”( 2017 рік)

4.Освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку, кер. проекту Жебровський Б.М.  (2017 рік)

5.Лист Міністерства освіти і науки України  від 13.06.2017р. №1/9-322 «Про  організацію роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році»  //

6. А. Богуш «Вектор наступності державних стандартів дошкільної і початкової освіти»

.