Борецька Надія Іванівна

Атестація  у 2022 році

Посада: Інструктор з фізичної культури

Освіта: неповна вища, Макіївське педагогічне училище, 1982 рік

Спеціальність за дипломом: вихователь дитячого садка

Педагогічний стаж: 39 років

Кваліфікаційна категорія: 10 тарифний розряд

Курси підвищення кваліфікації: 2019 рік

Методична проблема: "Формування фізичних здібностей у дітей дошкільного віку під час занять на степ платформах"

Педагогічне кредо: "Для зміцнення здоров'я в дитячому садочку - в житті кожної дитинки необхідно знайти чарівні сходинки, по яким вона рухатиметься все вище і спритніше"

Нагороди:

Атестація

Посада: Інструктор з фізичної культури

Освіта: неповна вища, Макіївське педагогічне училище, 1982 рік

Спеціальність за дипломом: вихователь дитячого садка

Педагогічний стаж: 33 роки

Кваліфікаційна категорія: 9 тарифний розряд

Курси підвищення кваліфікації: 2013 рік

Методична проблема: «Впровадження інноваційних педагогічних технологій з фізичного виховання з дітьми дошкільного віку»

Педагогічне кредо: "У масовому розвитку фізичної культури і спорту я бачу один із кращих варіантів у боротьбі за здоров’я людини, її творчу активність і довголіття".                                                                                                         П.К.Анохін

Нам відомо - це чудово,

Коли ти і ми здорові.

Тільки треба знати,

Як здоровим стати.

Є один рецепт у світі –

Він усім підходить дітям :

Якщо будем спорт любити,

Зможем років сто прожити !

АТЕСТАЦІЯ 2017

Буклет

Портфоліо

Дата: 20.03.2018 рік

Відкритий показ спортивної  розваги "Морські пригоди "Переможця""

Вік дітей: 6-й рік життя

Конспект спортивної розваги "Морські пригоди "Переможця""

22 бер. 2024
Всесвітній день води
Щорічно 22 березня людство відзначає Всесвітній день води, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. У цей день у всьому світі проходять заходи присвячені важливості збереження та дбайливому ставленню до водних ресурсів.

21 бер. 2024
В рамках місяця боротьби із туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом
Упродовж березня в рамках місяця боротьби з туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводиться широка санітарно-освітня робота серед населення щодо профілактики туберкульозу.

11 бер. 2024
З МАСЛЯНОЮ!!!
Сьогодні почався тиждень Масляної в Україні. Наших дошкільнят ми знайомимо з традиціями нашого народу, формуємо духовно- моральні цінності. Діти слухали історію виникнення свята,грали в ігри, водили хороводи і смакували смачні млинці!