Методичні об'єднання

Методичне об'єднання вихователів молодших груп

23 листопада 2022 року на базі КЗДО №215 КМР у форматі онлайн відбулося засідання професійної спільноти вихователів груп молодшого дошкільного віку Тернівського району за темою «Пріоритети в організації роботи з молодшими дошкільниками в умовах воєнного часу».

План роботи

Захід,  відповідальний

Організаційний блок

Реєстрація учасників

13.05

13.10

Відкриття засідання

Марків Т.В., методист КЗ “ ІМЦ”

Методичний блок

13.10

13.15

«Аналіз анонімної анкети «Що нам заважає ефективно працювати дистанційно?»» /,  вихователь-методист

13.15

13.25

«Аналізуємо помилки в організації дистанційної роботи» вихователь-методист

13.25

13.35

«Дитячий протест: як працювати з дитиною, яка проти всього».

практичний психолог, Кравець І.В.

13.35

13.45

«Дитяча йога та її вплив на психоемоційний стан дитини під час воєнних дій»

вихователь КЗДО №75,  Переверзєва Тетяна Ярославівна

13.45

13.55

Формування соціально-громадянської компетенції, як один із провідних напрямків діяльності ЗДО.

вихователь КЗДО №215, Парахіна О.В..

13.55

14.05

Чим підтримати та як зайняти дитину в укритті та під час повітряної тривоги.

вихователь КЗДО №215, Кравченко Т.В.

14.05

14.15

Секрети дистанційної підтримки родинного виховання в умовах воєнного часу.

вихователь КЗДО №215,Бесараб О.В.

14.15

14.20

Підсумок. Мистецтво робити маленькі кроки.

вихователь-методист

Методичне об'єднання вихователів молодших груп

27січня2022 року на базі КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №215» КМР у форматі онлайн відбулося засідання професійної спільноти вихователів груп молодшого дошкільного віку Тернівського району за темою “Формування пізнавальної активності як засіб розвитку індивідуальності дошкільника”. Мета засідання: Підвищити педагогічну компетентність педагогів з питання реалізації завдань освітнього напрямку.

План роботи

Захід,  відповідальний

1

Спрямованість освітнього напрямку «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

Сватко О.В., вихователь-методист ЗДО №215

2

«Психолого-педагогічні умови  підвищення пізнавального інтересу молодших дошкільників»

Шуляр А.Л..,психолог практичний З ДО №215

3

Інтеграція сенсорно-пізнавального та логіко-математичного змісту в різні напрями освітньої діяльності.

Рапінчук О.В.., вихователь ЗДО №215

4

Консультуємо батьків, як вони можуть сприяти пізнавальному та сенсорному розвитку їхніх малюків

Пономаренко В.В., вихователь ЗДО №215

5

Основи економічної культури як складова пізнавального розвитку дитини

Гориславець І.А., вихователь ЗДО №235

6

Знайомимось граючи з паличками Кюізенера

Мандрагель В.Д.,вихователь ЗДО №220”

7

“Мікрофон по колу” – рефлексивна вправа.

Сватко О.В., вихователь-методист

Методичне об'єднання вихователів молодших груп

25.02.2021 року  відбулося онлайн-засідання методичного об’єднання вихователів молодших груп Тернівського району з проблеми «Особливості формування математичної компетентносі молодших дошкільників». Засідання проходило  на платформі Zoom.

В ході роботи були розглянуті питання щодо нової редакції Базового компонента дошкільної освіти України, та формування логіко-математичної компетентності дітей молодшого дошкільного віку шляхом розвитку уміння здійснювати математичні та логічні операції на заняттях із сенсорного та логіко-математичного розвитку.

Педагоги району прийняли активну участь в інтерактивних формах роботи: вправах «Я сьогодні, та через 10 років», «Інтелектуальній розминці»; обміні ідеями «Як я це використаю»; мозковому штурмі «Математика – важко чи цікаво?»; діловій грі «Назви інновацію».

Презентувала авторську гру «Чарівні пальчики» вихователь ЗДО №220 Соколовська А.О.

Педагоги дошкільних закладів району мали можливість переглянути в онлайн-режимі фільм «Фестиваль інновацій», де вихователі ЗДО №215 демонстрували, як ними на практиці впроваджуються такі методики як: інтелектуальні ігри Нікітіних, розвиваючі ігри Воскобовича В.В., блоки Золтана Дьєнеша, палички Кюізенера, коректурні таблиці Н.Гавриш, Монтессорі-підхід до математики.

За підсумками роботи були розроблені методичні рекомендації для педагогів щодо організації та планування логіко-математичної діяльності молодших дошкільнків.

«Особливості формування математичної компетентносі молодших дошкільників»

«Особливості формування математичної компетентносі молодших дошкільників» /uploads/editor/2298/97464/sitepage_304/files/moya5.pptx

Формування математичної компетентності дошкільників з використанням гри  "ЧАРІВНІ ПАЛЬЧИКИ"

ФЕСТИВАЛЬ ІННОВАЦІЙ

22 бер. 2024
Всесвітній день води
Щорічно 22 березня людство відзначає Всесвітній день води, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. У цей день у всьому світі проходять заходи присвячені важливості збереження та дбайливому ставленню до водних ресурсів.

21 бер. 2024
В рамках місяця боротьби із туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом
Упродовж березня в рамках місяця боротьби з туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводиться широка санітарно-освітня робота серед населення щодо профілактики туберкульозу.

11 бер. 2024
З МАСЛЯНОЮ!!!
Сьогодні почався тиждень Масляної в Україні. Наших дошкільнят ми знайомимо з традиціями нашого народу, формуємо духовно- моральні цінності. Діти слухали історію виникнення свята,грали в ігри, водили хороводи і смакували смачні млинці!