Табацька Валентина Анатоліївна

Посада: вихователь

Освіта: неповна вища, Жовтоводське педагогічне училище. 1992 рік

Спеціальність за дипломом: вихователь в дошкільних закладах

Педагогічний стаж: 35 років

Кваліфікаційна категорія: 11 тарифний розряд

Курси підвищення кваліфікації: 2017 рік

Методична проблема: "Розвиток креативності дітей дошкільного віку"

Педагогічне кредо:«…розвивати дитину як неповторну індивідуальність, формувати творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності»  (В.Сухомлинський)

Життєве кредо: «Важливо не те, як багато ми даємо, а як багато любові в це вкладаємо».

«Дитина за своєю природою – допитливий дослідник, відкривач світу.

Так нехай перед нею відкриється чудовий світ у життєвих фарбах,

яскравих і тремтливих звуках, у казці та грі, у власній творчості,

в красі, що надихає її серце, в прагненні робити добро людям».

(В. Сухомлинський)

Прояв творчої здатності дітей – є креативність.

Креативність – це «сукупність» тих особливостей психіки, які забезпечують продуктивні перетворення в діяльності особистості. Ознаки креативності, що визнаються більшістю авторів: наявність інтелектуальної творчої ініціативи, своєрідна відвертість досвіду, чутливість до нового, уміння бачити і ставити проблеми та інше.

Поняття «креативність» найчастіше пов’язується з поняттям творчість і розглядається як особистісна характеристика.

Стадії творчої активності дошкільника:

1. Наслідування – копіювання готового; дитина, потрапляючи у нову ситуацію, репродукує готовий спосіб дії, повторює його за дорослим для досягнення бажаного результату.

2. Творче наслідування, де назва говорить сама за себе – внесення елементів новизни, прояв самодіяльності без внесення істотних змін у запропоновану схему дій, зразок, ідею. Це – перша заявка дитини про себе, своє бажання самовиразитися.

3. Репродуктивна творчість – уміння взяти за основу запропоновану схему (ідею), але істотно її переробити, внести зміни. Тут дитина вправляється в переробці інновацій, пропускає їх крізь себе, вносить елементи новизни й оригінальності. Ця стратегія характерна для дошкільників-креативів.

4. Справжня творчість, створення нового.

Дата: 22.11.2017 рік

Показ відкритого заняття "Театралізація казки "Ріпка"

з дітьми молодшого дошкільного віку

Конспект заняття "Театралізація казки на новий лад Ріпка"

Консультації для батьків

Результат пошуку зображень за запитом "робота з батьками картинки"

АТЕСТАЦІЯ 2018

22 бер. 2024
Всесвітній день води
Щорічно 22 березня людство відзначає Всесвітній день води, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. У цей день у всьому світі проходять заходи присвячені важливості збереження та дбайливому ставленню до водних ресурсів.

21 бер. 2024
В рамках місяця боротьби із туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом
Упродовж березня в рамках місяця боротьби з туберкульозом та до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводиться широка санітарно-освітня робота серед населення щодо профілактики туберкульозу.

11 бер. 2024
З МАСЛЯНОЮ!!!
Сьогодні почався тиждень Масляної в Україні. Наших дошкільнят ми знайомимо з традиціями нашого народу, формуємо духовно- моральні цінності. Діти слухали історію виникнення свята,грали в ігри, водили хороводи і смакували смачні млинці!