22 жовт. 2019

Свято осені

В дошкільному закладі відбулося "Свято осені" 08.10.2019р.
23 вер. 2019

Баба Яга на дорозі

Баба Яга на дорозі.
18 вер. 2019

"Нарру Гав для Сірка"

18.09.2019 в рамках участі у Всеукраїнській акції "Нарру Гав для Сірка" в закладі, у всіх вікових групах, пройшли заняття присвячені безпритульним тваринам.
19 серп. 2019

Зі святом, з днем незалежності!

Зі святом вітає Вас дошкільний заклад "Струмочок"СВятковий день-24 серпня,так хочеться усмішок і пісень, бо Україна -незалежна!!!!!!
10 лип. 2019

В дошкільному закладі відбулася спортивна розвага"На дорозі, в лісі, вдома - все безпечне, все знайоме"

Вихователями,музичними керівниками та інструктором з фізичної культури закладу була організована розвага для дошкільнят.Їх розважали Лунтік та лісові звірята.
12 черв. 2019

Конкурс дитячого малюнка

12 червня у дошкільному закладі відбувся конкурс дитячого малюнка "Літні забави". Вихователями постійно організовуються ігри з водою та піском на майданчиках. Щодня проводяться рухливі та спортивні ігри на повітрі згідно режиму.
3 трав. 2019

Великоднє свято! Розвага!

У середині квітня всі православні відзначали світле свято Великодня. Великдень святкувався й у нашому дитячому садку. Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, чия історія іде ще в стародавність — не тільки в цьому полягає Великдень . Основне завдання - донести всю важливість свята, розповісти, «що таке добре, а що таке погано», навчити дітей відповідати за свої вчинки.
24 квіт. 2019

Районне методичне об'єднання на тему:"Розвиток пізнавальної активності дошккільників через формування пізнавальної компетентності"

1 квіт. 2019

ДЕНЬ СМІХУ В ДИТЯЧОМУ САДКУ!!!

День сміху — чудове свято, щоб зайвий раз порадіти життю, як для дорослих, так і для малюків, пограти, повеселитися і зустріти весну з чудовим передбаченням свята, з палаючими очима і щасливими посмішками. Крім того, це відмінний привід потренувати пам’ять і уважність малюків, адже доводиться розучувати сценки і вчити вірші і танці. У нашому закладі також святкували День Сміху, вихователі з дітьми грали у розвиваючі та смішні ігри, співали жартівливі пісні, танцювали веселі таночки.
20 лют. 2019

20.02.2019 року відбулося в дошкільному закладі районне методичне об"єднання вихователів молодших груп на тему: "Концептуальні засади духовного розвитку дітей. Морально-етичне виховання дошкільників з позиції системного підходу"