3 лип. 2020

Звертаємо увагу!

В Тернівському районі є облаштовані пляжі та місця відпочинку на воді! Виконком Тернівської районної у місті ради закликає не наражати на небезпеку життя та здоров’я своє та своїх близьких, та купатись лише в облаштованих
14 черв. 2020

Тематичний тиждень «Іграшки на канікулах»

В умовах карантину ми все одно весело проводимо час. В закладі було організовано та проведено тематичний тиждень «Іграшки на канікулах» Але діти не сумували. Вони фантазували на тему «Що було б, якби зникли наші іграшки», вирішували проблемні питання, моделювали ситуації. Дізналися багато цікавого про українські національні дитячі іграшки.
1 черв. 2020

Починається літній оздоровчий період

Літо – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку У дошкільному навчальному закладі починається літній оздоровчий період. У нас створено необхідні умови для літнього оздоровлення дітей: територія багата на зелені насадження, яскраві квітники, пісочниці.
1 черв. 2020

1 червня- міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Вітаємо з днем захисту дітей!!!
25 трав. 2020

25.05.2020 наш заклад відчинив двері для малюків

25.05.2020 наш заклад відчинив двері для малюків відповідно до Постанови КМУ України від 20 травня 2020 р. #392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторних хвороби COVID -19, спричиненої коронавірус SARS-Co V-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів"
18 трав. 2020

Флешмоб "Вишиваночка моя, вишиваночка!"

До Дня вишиванки 21 травня оголошуємо флешмоб "Вишиваночка моя, вишваночка!"
19 груд. 2019

Святий Миколай в гості до дітей завітав

19.12.2019 відбулося свято Святого Миколая. "Святий Миколай в гості до дітей завітав"
27 лист. 2019

В нашому закладі відбулися колективні перегляди відкритих занять,вихователів, які атестуються.

27 листопада в дошкільному закладі проводили відкриті заняття вихователі: Симирюк Олена Володимирівна, Правдюк Ольга Олександрвна, Ігашова Ольга Дмитрівна
20 лист. 2019

20 листопада в дошкільному закладі проводили відкриті заняття вихователі: Рапінчук Галина Степанівна, Тосенко Людмила Федорівна, Бесараб Олена Вікторівна.
15 лист. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

В нашому садочку пройшов тиждень безпеки дорожнього руху у період з 11.11.2019 по 15.11.2019 р.