17 лист. 2020

Засідання методичного об'єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку

17.11.2020 відбулося засідання методичного об’єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти Тернівського району з проблеми “Розвиток самоефективної особистості: інтеграція зусиль суспільства, закладу дошкільної освіти, родини”». Засідання проведено в в online режимі на платформі ZOOM.
13 лист. 2020

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В нашому садочку пройшов тиждень безпеки дорожнього руху у період з 09.11.2020 по 13.11.2020 р.
4 лист. 2020

«Осінь - чарівниця»

Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Та окрім краси вона приносить нам щедрий врожай та дарунки від природи.
29 жовт. 2020

Семінар-практикум

«Адаптація дітей раннього віку до умов закладу дошкільної освіти»
22 жовт. 2020

Онлайн фото-виставка

"Останні осінні прогулянки в садочку та дома"
19 жовт. 2020

"Нарру Гав для Сірка"

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №215" Криворізької міської ради долучився до V Всеукраїнської акції «Нарру Гав для Сірка», яка тривала з 5 по 16 жовтня 2020 року в усіх регіонах України!
6 жовт. 2020

"Нарру Гав для Сірка"

06.10.2020 в рамках ІІІ Всеукраїнського уроку доброти в закладі, у всіх вікових групах, пройшли заняття присвячені безпритульним тваринам.
1 вер. 2020

З 1 вересня - з День знань!

Новий навчальний рік у Комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №215" Криворізької міської ради розпочато!
24 серп. 2020

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Вітаємо усіх зі святом! Зичимо миру, добра, злагоди процвітання!
9 лип. 2020

Увага, батьки! Бережіть дітей від випадання з вікна!

Дорогі батьки! Маленькі діти, що навіть на мить залишилися без нагляду, випадають з вікон і отримують травми, як правило, з життям не сумісні. Найчастіше причиною трагедії ставали протимоскітні сітки. Пам'ятайте: вони захищають від пилу і комах, але не витримують вагу дитини. Життя і здоров'я кожної дитини - дуже важливе. Не можна ним нехтувати.