16 лип. 2021

Тиждень "Друзів наших менших"

ГРУПА №7
2 лип. 2021

Гра

"Майбутні будівельники"
1 лип. 2021

Спостереження

за мімікою у люстерка
30 черв. 2021

Аплікація.

"Весела гусеничка"
29 черв. 2021

Дидактична гра

"Повітря. Вітер."
15 черв. 2021

Горішки для білочки

Вихованці групи № 9 залюбки ліпили горішки для білочки.
7 черв. 2021

Вихованці групи № 9 вітали ведмедика Тедді з днем народження

Аплікація повітряні кульки для Ведмедика
1 черв. 2021

День захисту дітей

Вихованців групи № 9 зустрічав грайливий Фіксик. Діти за любки грали, танцювали та співали.
1 черв. 2021

День захисту дітей

1 червня – Міжнародний день захисту дітей – це не лише свято для дітей, а особливий день, що нагадує суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, адже дитинство – чудова пора пізнання світу, розвитку і сподівань на світле життя.
30 трав. 2021

Випускні ранки

Ось і настав один з найбільш знаменних днів у вашому житті - ВИПУСКНИЙ. Скоро ваші іграшки зміняться на підручники. Звичайно, вам сумно прощатися з дитинством, а нам сумно прощатися з вами, адже ми вас дуже любимо. З нетерпінням чекаємо ваших успіхів!