22 січ. 2024

"День Соборності України".

Мета: виховання національної свідомості дошкільників, людської гідності; впровадження паростків духовності, поглиблення інтересу до культурних надбань українського народу.
20 січ. 2024

«Місячника безпечного поводження біля води та на водних об’єктах у зимовий період у 2023/2024 н.р.»,

В рамках проведення Місячника були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників, батьків та дітей.
18 січ. 2024

"Всесвітній день сніговика"

Мета: підвищити інтерес дітей до зимових розваг та залучити до здорового способу життя за допомогою активізації рухової діяльності взимку.
13 груд. 2023

"Всесвітній день доброти"

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен.
7 груд. 2023

День Укрїнської хустки

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.
6 груд. 2023

День Святого Миколая

День Святого Миколая традиційно розпочинає цикл зимових свят в Україні. Це велике церковне свято і улюблений день дітлахів, яким святий приносить подарунки і солодощі.
6 груд. 2023

День збройних сил України

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил — свято, яке від часу його заснування тридцятиліття тому завжди зустрічали з гордістю та пошаною. Особливого значення День Збройних Сил України набув від 2014 року, після початку збройної російської агресії проти українського народу та держави. Тоді воїни Збройних Сил України з честю виконали своє призначення, зупинивши підступного ворога на сході країни. Воістину загальнонаціональним це свято стало після початку широкомасштабного нападу російської федерації на Україну. Сьогодні ми вдруге відзначаємо День Збройних Сил України в умовах великої війни за державний суверенітет і незалежність України, за право українського народу на вільне життя у вільній країні. Збройні Сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.
20 лист. 2023

"Всесвітній день дитини"

20 листопада в усьому світі щорічно святкують Всесвітній день дитини. Це свято відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
19 лист. 2023

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У період з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні відбувся другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.
17 лист. 2023

Свято ОСЕНІ

17.11.2023 в КЗДО №215 КМР відбулося свято "Осені"