16 груд. 2021

Тематичне заняття
15 груд. 2021

група № 1 "Курчатка"

15 грудня - Міжнародний день чаю.
19 лист. 2021

Тематичний тиждень "Правила дорожнього руху"

Термін проведення з 15.11 по 19.11
22 жовт. 2021

Методичне об'єднання

12 жовт. 2021

День козатства

Напередодні святкування Дня українського козацтва стало традиційним проведення козацьких розваг малечі дошкільного навчального закладу. Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.
8 жовт. 2021

Свято осені

Уже традиційно в осінні дні в КЗ "ДНЗ"(ясла-садок)№215" КМР» проведено свято осені
4 жовт. 2021

Всесвітній день захисту тварин (World Animal Day)

Сьогодні, 4 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення
20 серп. 2021

Напередодні державних свят Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України

Святкові заходи до Дня Державного прапора та 30-ї річниці Незалежності України
12 серп. 2021

"Літо, літечко - радісна пора!"

Розваги на свіжому повітрі
10 серп. 2021

Музична розвага "Лісові пригоди"

У закладі відбулася музична розвага для дітей першої та другої молодшої групи. Діти грали та танцювали з лісовими звірями.