21 трав. 2021

Практичне тренування

У рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності дитини було проведено практичне відпрацювання освітніх питань з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та порядку дій учасників освітнього процесу на випадок надзвичайної ситуації.
13 трав. 2021

Методичне обєднання вихователів молодших груп

"Мовленевий розвиток дитини- джерело формування життєвої компетентності дошкільників"
5 трав. 2021

Великоднє свято! Розвага!

Великдень - це свято, яке всі ми любимо з дитинства, воно завжди освячене сонцем, тепле, як свіжа паска, і яскраве, як крашанки в кошику. Напередодні великого християнського свята у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №215» КМР музичними керівниками було проведено розвагу: "Як півники та мишенятко Великдень зустрічали"
1 трав. 2021

"Місячник безпеки життєдіяльності"

У дошкільному закладі з 01.04.2021 по 01.05.2021 було організовано та проведено "Місячник безпеки життєдіяльності серед учасників освітнього процесу" та "Тиждень безпеки дитини"
8 бер. 2021

Вітаємо з 8 Березня!!!

У КЗ "ДНЗ (ясла-садок) №215" КМР відбулися святкові ранки, тематичні заняття та розваги присвячені 8 Березня.
2 бер. 2021

"Нарру Гав для Сірка"

VІ Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика».
2 бер. 2021

"Нарру Гав для Сірка"

з 01.03.2021 по 02.03.2021 року в рамках ІІІ Всеукраїнського уроку доброти в закладі, у всіх вікових групах, пройшли заняття присвячені безпритульним тваринам.
25 лют. 2021

Методичне об'єднання вихователів молодших груп

«Особливості формування математичної компетентносі молодших дошкільників».
19 лют. 2021

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику під девізом «Пожежі краще запобігти»
21 груд. 2020